پنج ساعت مچی اسکلتون(موتور نما) برتر از نمایشگاه بازل 2016

ساعت مچی اسکلتون(Skeleton) دسته ای از ساعت های مچی است که صفحه و درب شفاف دارند، به گونه ای که اجزا ساعت و حرکت آنها قابل مشاهده است و به همین جهت از محبوبیت ویژه ای برخوردارند. هر ساله طرح های جدیدی از این سبک ساعت مچی مردانه و زنانه عرضه می شود که در اینجا به معرفی 5 طرح برتر نمایشگاه بازل 2016 می پردازیم:

1. Arnold & son UTTE Skeleton

نازکترین ساعت مچی موتور نمای اتوماتیک دنیا با ضخامت 8.34 میلی متر و قطر قاب 42 میلی متر که با دسته کوک می شود و تا 90 ساعت کار می کند. از این ساعت مچی مردانه تنها 50 عدد تولید شده و با قاب رزگلد و بند چرم دست ساز از پوست تمساح به قیمت 76750$ عرضه شده است.

Arnold & son UTTE Skeleton_1     Arnold & son UTTE Skeleton_2

2. Bulgari Deto Finisssimo Skeleton

قاب هشت گوشه این ساعت مچی از جنس استیل است که به پوشش DSL مشکی مزین شده است. هر بار کوک تا 65 ساعت دوام دارد. عقربه کوچک روی عدد 6، ثانیه را نشان می دهد و عقربه کوچک بین اعداد 9 و 10 نمایشگر شارژ باقی مانده از کوک است که با گذر زمان در جهت خلاف عقربه های ساعت حرکت می کند تا به موقعیت عدد 12 برسد. این ساعت مردانه با بند چرم تمساح و قفل تیتانیومی به قیمت 26900$ عرضه شده است.

Bulgari Deto Finisssimo Skeleton_1     Bulgari Deto Finisssimo Skeleton_2

3. Girard-Perregaux 1966 Skeleton

در این ساعت مچی مردانه اجزای موتور شامل چرخ دنده ها، اهرم ها و پیچ ها قابل مشاهده بوده و چرخ تنظیم(balance wheel) بر خلاف معمول در بالای موتور و زیر عدد 12 قرار گرفته است. قطر قاب 38 میلی متر و ضخامت آن 9.27 میلی متر است که از طلای مسی رنگ (rose gold 18k) ساخته شده و با بند چرم تمساح مشکی رنگ به قیمت 55400$ عرضه شده است.

Girard-Perregaux 1966 Skeleton_1     Girard-Perregaux 1966 Skeleton_2

4. Oris Artix Skeleton

عقربه های این ساعت مچی سوئیسی از جنس نیکل بوده و مانند شاخص های 12 گانه صفحه با ماده Super-LumiNova پوشانده شده اند تا در تاریکی، درخشندگی داشته باشند. وجود لنگر چرخان در پشت موتور نشان دهنده آن است که شارژ فنر این ساعت مردانه با حرکت دست بوده و نیاز به چرخاندن دسته کوک ندارد. برش های صفحه به گونه ای طراحی شده که رنگ های صورتی موتور نمایان بوده و جذابیت آن را بیشتر کرده است. قیمت این ساعت فقط 2800$ است!

Oris Artix Skeleton_1     Oris Artix Skeleton_2

5. Raymond Weil Freelancer Skeleton

شیشه ضد خش این ساعت مچی از هر دو طرف با ماده ای پوشانده شده تا بازتاب خیره کننده را حذف کند. رنگ رزگلد عقربه ها و شاخص های صفحه در زمینه مشکی قاب و صفحه، جلوه ویژه ای به این ساعت مردانه بخشیده است. بند ساعت از جنس چرم گوساله بوده و به قفل تا شونده مجهز شده است. قیمت این ساعت 2595$ است.­­

Raymond Weil Freelancer Skeleton_1     Raymond Weil Freelancer Skeleton_2

استفاده از مطالب سایت صرفاً برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر دقیق منبع (فروشگاه اینترنتی سایت خرید) و درج لینک فعال سایت (www.sitekharid.com) بلا مانع است.