درباره ما

 خريد اينترنتي در سال هاي گذشته از يك مزيت به يك ضرورت تبديل شده است. افزايش روز افزون جمعيت موجب گسترش شهرها و افزايش بي رويه وسايل حمل و نقل شده است. همين امر، افزايش ترافيك، آلودگي هوا، آلودگي صوتي و هزينه ها را در پي داشته است. اگر در گذشته دسترسي به مراكز خريد و بازارها به سرعت و سهولت صورت مي گرفت، اما امروزه با سختي و صرف زمان و هزينه زیاد همراه است.

توسعه فروشگاه هاي اينترنتي در سال هاي اخير به سهولت خريد، كاهش هزينه ها و صرفه جويي در زمان و ثروت هاي ملي كمك شاياني كرده است. اما هنوز عده زيادي از مردم، خريد از فروشگاه هاي اینترنتی را مطلوب نمی دانند.؛ علت هم اغلب، محدوديت كالاهاي ارائه شده در يك فروشگاه اينترنتي، عدم امكان كسب مشورت از فروشگاه در زمينه انتخاب كالاي مناسب، تأخير در تحويل كالاي خريداري شده، بالاتر بودن قيمت در برخی از فروشگاه هاي اينترنتي نسبت به بازار و عدم پاسخگویی فروشگاه های اینترنتی در قبال گارانتي ارائه شده است.

وجود نواقص و مشکلات فوق ما را بر آن داشت تا با راه اندازی فروشگاه اینترنتی "سایت خرید"، اولاً امکان خرید اینترنتی را برای طیف گسترده تری از هم میهنان عزیزمان فراهم آوریم و ثانیاً با ارائه امکانات بهتر و تحول و تسهیل خرید اینترنتی، سهمی در بهبود کیفیت زندگی، سلامت و رفاه هم وطنانمان داشته باشیم.ب این اساس، فروشگاه اینترنتی "سايت خريد"با هدف تامین حداکثری رضایت مشتریان با فراهم کردن خرید اینترنتی آسان و ارزان در جهت کسب زندگی سالمتر، راحت تر و شادتر برای شما عزیزان در آذر ماه سال 94 رونمایی گرديد.

ما معتقدیم که فروش پایان راه نیست بلکه آغاز یک تعهد است. پس مبنای کار خود را بر ارائه خدمات مطلوب به مشتریانمان، حتی پس از تحویل کالا قرار داده ایم. بر این اساس، شاخصه های برتر فروشگاه اینترنتی سایت خرید عبارت اند از:

- تأمین امنیت و اعتماد برای خرید مشتریان

- فروش محصولات با قیمت مناسب و کمترین حاشیه سود

- حفظ و گسترش تنوع کالاها در جهت احترام به سلیقه مشتریان

- ارائه کالاهای اصل و با کیفیت از برندهای معتبر بین المللی و داخلی

- همکاری با شرکت های معتبر گارانتی کننده محصولات داخلی و خارجی

- امکان پذیرش کالاهای مشمول گارانتی جهت ارسال برای شرکت های گارانتی کننده

- به زودي، ایجاد روش های متنوع ارسال کالا و پرداخت وجه جهت تسریع و تسهیل در فرآیندها

- به زودي، ارائه سرویس تحویل سریع 3 ساعته برای کالاهای مشخص و در محدوده های معین


از اولویت های مهمفروشگاه اینترنتی "سايت خريد"تولید و ارائه محتوای مناسب و استاندارد برای تسهیل خرید کاربران است که مطمئنآ با گذشت زمان کیفیت این مهم بالا و بالاتر خواهد رفت.


فروشگاه اینترنتی "سايت خريد" در فاز اول کاری خود امکان خرید اینترنتی انواع ساعت مچی را فراهم كرده است.