ساعت مچی زیبا با نمایش سیارات منظومه شمسی:

ما ساعت‌های بسیار زیبایی از برندهای مختلف می‌شناسیم، اما این ساعت مچی با نام Midnight Planétarium یا آسمان‌نمای نیمه‌شب، چیز دیگری است.

شرکت’Van Cleef & Arpels’ با هدف ساخت ساعتی متفاوت، دست به تولید ساعتی زده که به جای عقربه‌های نشان‌دهنده ساعت و دقیقه از شش سیاره منظومه شمسی که در حال چرخش به دور خورشیدند برای نشان دادن زمان به شما بهره می‌گیرد.

the-most-beautiful-watch_1     the-most-beautiful-watch_2

‘ون کلیف و آرپل’ ساعت نجومی شگفت انگیز افلاک نمای 44 میلیمتری نیمه شب را در نمایشگاه بین المللی سالیانه ی دلا هاوته هورلوژری (de la Haute Horlogerie) در ژنو معرفی کرد. این ساعت مچی دارای دو نمایشگر، هم نمایشگر عددی زمان و هم نمایشگر پنج سیاره ی قابل مشاهده از زمین (عطارد، زهره، زمین، مریخ، مشتری و زحل) می باشد. هر سیاره با سنگ های گرانبها به نمایش در آمده است که به همان مقدار زمان مورد نیاز برای گردش سیاره ی واقعی به دور خورشید (یک سنگ در مرکز) نیازمند هستند. این ساعت زیبا و پیچیده 245000$ قیمت گذاری شده است.

the-most-beautiful-watch_3      the-most-beautiful-watch_4

استفاده از مطالب سایت صرفاً برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر دقیق منبع (فروشگاه اینترنتی سایت خرید) و درج لینک فعال سایت (www.sitekharid.com) بلا مانع است.